Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na warsztaty praktyczne ph: "Jak rozwijać firmę z Google Moja Firma".

Warsztaty skierowane są dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu powiatu gostyńskiego, którzy chcą być lepiej widoczni dla klientów z okolicy.
Na warsztatach zostanie przekazana wiedza jak założyć oraz jak prowadzić wizytówkę w Google Moja Firma. Warsztaty będą miały charakter praktyczny dlatego prosimy o zabranie swoich laptopów lub smartfonów.

Warsztaty odbędą się 20 marca 2019r. (środa) w godzinach 11.00 – 13.00 w Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego ul. 1 Maja 13/3, 63-800 Gostyń.

Prowadzący warsztaty to Karolina Maj i Bartłomiej Andrzejewski.

Karolina Maj - MBA, Team Leader. Kreatywny lider z dużą dozą empatii, determinacji i pozytywnego nastawienia. Od 19 roku życia związana z polskimi mediami jako redaktor i specjalista ds. PR. PR. W 2011 roku założyła własną Agencję Marketingową, którą z powodzeniem prowadziła przez 5 kolejnych lat. Od marca 2017 roku związana z projektem Google Internetowe Rewolucje dla Firm, jako lider zespołu oraz konsultant ds. marketingu internetowego. Wcześniej współpracowała z takimi firmami jak: 4fun.tv, VIVA Polska, Jetix Europe Ltd., ATM Group.

Bogate doświadczenie podpiera obszerną wiedzą zdobytą na czterech kierunkach studiów oraz w trakcie licznych szkoleń. W 2016 roku odebrała dyplom Master of Business Administration, przyznany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Bartłomiej Andrzejewski - Dziecko Internetowych Rewolucji. Postanowił związać się z nimi jeszcze za czasów studenckich podczas szkoleń organizowanych na uczelniach. Zaowocowały one zupełną zmianą perspektywy, a także poszerzenie horyzontów. Dzięki Rewolucji wpadł na pomysł przeprowadzenia badań z zakresu oczekiwań wobec współczesnego muzealnictwa. Rozszerzył także swoje umiejętności - studia skończył jako archeolog ale w ramach szkoleń nabył wiedzę z zakresu PR, podstaw psychologii czy zarządzania obiektami kultury. Te doświadczenia sprawiły że przygoda z marketingiem, która rozpoczęła się od szkolenia, aktualnie zaowocowała pracą przy Rewolucjach. Prywatnie wieloletni pasjonat wszelakich gier - elektronicznych czy planszowych. Ostatnio zaczął pisać recenzje dla portalu nietylkogry.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymaga jednak wcześniejszej rejestracji: https://googlewarsztaty.evenea.pl/